INSOLVENCE KONKURSY POHLEDÁVKY


Úvod » Insolvence a konkurzy » Insolvence fyzických osob

Insolvence fyzických osob

Insolvence fyzických osob je v dnešní nejisté době velmi často jediným schůdným řešením jejich svízelné finanční situace do které se dostali většinou v důsledku nekontrolované situace s čerpanými půjčkami či spotřebitelskými úvěry.

Jelikož samotné poskytovatele těchto produktů zajímá "pouze" jejich vlastní profit z vyplaceného obnosu klientovi, mnohdy se netrápí otázkou, zda poskytnutá půjčka už není "přes možnosti klienta " zvládnout následné splácení všech svých dluhů.

Později jsou to zas právě tito rádoby pomocníci z nouze těmi prvními, kdo klienta zatíží nehoráznými úroky a sankcemi z nesplácených půjček a dostanou klienta do pozice, ze které není východisko.

Právě pro tyto klienty pak skutečně může být jediným řešením osobní insolvence, nebo-li oddlužení pomocí insolvenčního zákona.

Správné zhodnocení komplexní situace klienta a zejména správné a kvalitní zpracování návrhu na povolení oddlužení k soudu je v tuto chvíli zcela zásadním pro to, aby návrh podaný k soudu byl schválen a skutečně v konečném důsledku osobě, která je v potížích, pomohl se z této situace "bez ztráty kytičky" ještě se ctí dostat.

Na trhu existuje veliké množství těch, kteří nabízejí zpracování samotných návrhů. Je však skutečně nezbytné vybrat si správně, nebnoť se na trhu objevuje veliké množství "rádoby" odborníků, kteří Vám návrh skutečně zpracují, ale nekvalitně - neodborně a můžou napáchat ještě větší škody, než máte nyní.

Další skutečností je fakt, že ne všichni klienti v potížích musí skutečně skončit v insolvenci. V mnoha případech lze situaci vyřešit řízenou doplňkovou INVESTICÍ - třeba privátní, ale protože tito "odborníci" tuto možnost nemají, za každou cenu Vás dovedou k insolvenci.

PROTO DOBŘE ZVAŽUJTE, KOHO O POMOC POŽÁDÁTE. NE KAŽDÁ POMOC MUSÍ VÉST K LEPŠÍMU KONCI.

Pokud zvolíte naši firmu, vyplňte prosím základní formulář.

Rádi se s Vámi spojíme a společně najdeme pro Vás optimální řešení.

Kontaktujte nás : office@czinsolvence.cz

copyright © 2000 - 2023 W - METAL, s.r.o.
Rychlý dotaz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů