INSOLVENCE KONKURSY POHLEDÁVKY


Úvod » O nás

O nás

Představujeme Vám naši společnost, která je rychle se vyvíjející a rozmáhající společností se záběrem podnikání především v oblasti Úpadkového práva, finančních služeb, pohledávek, inkasních služeb a výkupu nemovitostí.

 

Každá z těchto činností je řešena především kmenovým personálem, ale také ve spolupráci s dalšími profesionály v dané oblasti. Nad problémy, které nejsou v naší kompetenci, jsme v přímém kontaktu s těmi nejlepšími odborníky, které v Čechách můžete nalézt.

 

I právě proto, můžeme poskytovat daleko větší množství služeb zákazníkům s vysoce kvalitním zajištěním, servisem a zpracováním .

 

Specialitou je podpora podnikatelských záměrů soukromých firem a zajišťování potřebných finančních prostředků k realizaci těchto záměrů.

Naprostou novinkou je poskytování zástav pro Vaše úvěry a to jak fyzickým osobám, tak podnikatelům.

 

Další odbornou specifikou společnosti je oddělení bankovních pohledávek jejich výkup, následná správa či inkaso, nebo další prodej obchodním partnerům.

Nadhodnotou naší společnosti je oddělení Inkasního centra a správy, které umí inkaso klientských splátkových kalendářů či jednorázových plateb, ale také umí správu dlouhodobých obchodních vztahů např. z nájemných a podnájemních smluv.

 

Naším mottem je:

KAŽDÝ ZÁKAZNÍK SI ZASLOUŽÍ PROFESIONÁLNÍ A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

 

Rádi Vás o naplňování tohoto motta osobně přesvědčíme.

copyright © 2000 - 2023 W - METAL, s.r.o.
Rychlý dotaz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů