Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; PEAR has a deprecated constructor in /home/simi/web/czinsolvence.cz/public_html/scripts/Sigma/PEAR.php on line 102

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; PEAR_Error has a deprecated constructor in /home/simi/web/czinsolvence.cz/public_html/scripts/Sigma/PEAR.php on line 810
Pohledávky | CZinsolvence

INSOLVENCE KONKURSY POHLEDÁVKY


Úvod » Pohledávky

Pohledávky

Společnost má jako jednu ze svých hlavních činností, podnikání v oblasti odkupu, inkasa, správy a prodeje pohledávek.

Prozatím se specializujeme na pohledávky vykupované z bankovního sektoru a to jak zajištěné nemovitostí, tak pohledávky „nezajištěné“. V této oblasti jsme buď přímo spojeni s konkrétní bankou a od ní danou pohledávku odkoupíme nebo v některých jiných případech koupíme pohledávku či balík pohledávek v dražbě.

Další činností, která se aktuálně rozvíjí, je výkup pohledávek či nemovitostí z dražeb či exekucí.

Často se na nás obrací klienti, kterým hrozí, že exekutor jejich nemovitost prodá v dražbě. V případě, že tomu alespoň trochu vyhovují okolnosti a finanční rámec, jsme i v tomto případě schopni tuto nemovitost vyplatit a s dlužníkem, majitelem této nemovitosti, se dále domluvit na modelu a postupu, jak se s námi vyrovná.

Při koupi pohledávek je u nás zásadním kriteriem myšlenka, jak s danou pohledávkou budeme dál nakládat. Máme několik možností, jak s pohledávkou pracovat. Buď ji kupujeme proto, že víme co s daným dlužníkem můžeme řešit v rámci jeho vlastních možností nebo mu dokážeme finanční prostředky zajistit jinou cestou tak, aby se byl schopen s námi vyrovnat nebo proto, že je pohledávka určena již od začátku k následnému prodeji.

Novou činností do budoucna bude  i výkup pohledávek z obchodního styku fyzických osob nebo podnikatelských subjektů.

Jakou variantu řešení pro ten který konkrétní případ zvolíme, závisí pouze na jeho vstupních parametrech.

 

NETRVDÍME O SOBĚ, ŽE UMÍME VŠECHNO, ALE SPOUSTĚ KLIENTŮ DOKÁŽEME POMOCI.

 

Máte-li zájem o spolupráci s námi, či naše služby podívejte se na náš CENNÍK SLUŽEB a kontaktujte nás : office@czinsolvence.cz.

copyright © 2000 - 2023 W - METAL, s.r.o.
Rychlý dotaz

Souhlasím se zpracováním osobních údajů